#

Першій український медичний стартап виходить на нові ринки

#

Вітчизняний медичний онлайн-хаб DOC.ua, інвестиція Q Partners, зміцнює свої позиції на міжнародному ринку. Відтепер сервіс із дистанційного запису до лікарів, лабораторій та діагностичних центрів доступний мешканцям Казахстану та Молдови під брендом DOC.online.

Компанія пропонує закордонним користувачам зручний, високотехнологічний та безкоштовний онлайн-доступ до єдиної бази інформації про найкращі приватні клініки, лікарів і низку медичних послуг, які мають великий попит. У клієнтів є можливість записатися на сайті або звернутися до call-центру, працівники якого мають медичну освіту. Компанія гарантує якісне обслуговування, швидкий доступ до необхідних послуг і безпеку персональної інформації користувачів. Сервіс доступний цілодобово без вихідних.

У Казахстані та Молдові з DOC.online вже співпрацюють 12 провідних приватних лікарень і діагностичних центрів і понад 350 медиків 60 напрямків.

DOC.ua, інвестиція Q Partners – медичний онлайн-хаб, заснований у 2014 році. Це зручна медицина онлайн: аудіоконсультації, виклик лікаря додому, доставка препаратів або запис до медичного фахівця. Наразі база DOC.ua налічує понад 11 тис. лікарів, понад 1,5 тис. медичних закладів у всій Україні та провідні лабораторії. Сервіс доступний у режимі 24/7.

#
Україна, 01103 Київ, вул. Драгомирова, 20