UA

Компанія Middleware Inc. і інвесткомпанія Quarter Partners оголосили про початок співпраці

Компанія Middleware Inc. та інвестиційна компанія Quarter Partners оголосили про початок технологічного співробітництва. Middleware Inc. надасть свої технології та експертизу для цифрової трансформації компаній з портфеля Quarter Partners.

Інвестиційний портфель Quarter Partners включає медичну платформу Doc.ua, Міжнародний аеропорт Київ ім. І. Сікорського, бізнес у відновлюваній енергетиці UDP Renewables, фармацевтичну компанію «Біофарма», а також девелоперську компанію UDP – проекти Ocean Plaza, Новопечерські Липки, Паркове Місто, Бульвар Фонтанів, RiverStone. Quarter Partners також співпрацює з рітейл платформою ABMCloud.

Технології Middleware - Corezoid Process Engine, Deepmemo Rules Engine, Sender Communication Engine, Share.CreditCard, Control.events дозволять компаніям з портфеля Quarter Partners створити власні цифрові екосистеми, прискорити виведення продуктів на ринок, збільшити швидкість змін усередині бізнесу, знизити витрати на ІТ.

«Американський математик Джон фон Нейман говорив: для виживання математичної дисципліни необхідно, щоб вона черпала натхнення від ідей, які йдуть з реальності, - говорить старший керівний партнер Quarter Partners Денис Вальвачев. - Компанія Middleware створює свої IT-продукти на базі фундаментальних законів математики, що прив'язані до вирішення абсолютно практичних завдань великого бізнесу, часто випереджаючи час на 5-10 років.
Я радий партнерству з Middleware, оскільки ми дуже близькі в прагненні змінювати світ на краще, впроваджуючи технології з post IT-ери».