#

Консорціум інвесторів, серед яких UDP під управлінням Q Partners Андрія Іванова, придбав колишній завод «Більшовик»

#

Консорціум інвесторів, до якого входить UDP під управлінням Q Партнерс Андрія Іванова та A Development, переміг на аукціоні із приватизації заводу «Більшовик» у Фонді Держмайна. Під час аукціону із приватизації заводу вони запропонували найвищу ціну – 1 429 017 000 гривень.

«Ми з партнерами стали переможцями аукціону із приватизації Першого київського машинобудівного заводу, проведеного Фондом Держмайна. Для нас це велика честь та відповідальність. Ми вже довели, що вміємо успішно реалізовувати проєкти редевелопменту та інтегрувати існуючі об’єкти з новою актуальною функцією в сучасне життя міста. Приклад – реставрація історичних корпусів київського заводу “Арсенал”, – коментують результати аукціону інвестори. Ми підійдемо до розвитку об’єкта комплексно, починаючи із всебічного аналізу та консультації експертів у галузі містобудування, архітектури та інших суміжних галузей. Наше завдання – зробити Київ кращим. Ми впевнені, що ревіталізація території ПКМЗ стане гідним продовженням нашої роботи у цьому напрямі».

«Приватизація – один із драйверів розвитку економіки, і саме з неї розпочнеться новий етап життя заводу “Більшовик” на користь громадян та держави. А розроблені приватизаційні умови гарантують інвестиції та соціальний захист працівникам», – заявив голова ФДМУ.

Переможці аукціону, що входять до консорціуму – компанії UDP та A Development спеціалізується на розвитку проектів житлової нерухомості, а також – комерційної та соціальної інфраструктури у комплексах європейського рівня. Серед найуспішніших кейсів компанії з ревіталізації занедбаних будівель – територія колишнього київського заводу «Арсенал» та реставрація Київської фортеці.

Нагадаємо, у 2019 році бізнесмени Андрій Іванов та Василь Хмельницький розділили управління спільними активами. Інвестиційній компанії Андрія Іванова Q Partners відійшло операційне управління над девелоперською компанією UDP та аеропортом «Київ».

#
Україна, 01103 Київ, вул. Драгомирова, 20